Kalender

Kalender

September,
2021
September 2021
Mån Tis Ons Tor Fre Lör Sön
30 31 1 Wednesday, 1 September 2021 2 Thursday, 2 September 2021 3 Friday, 3 September 2021 4 Saturday, 4 September 2021 5 Sunday, 5 September 2021
6 Monday, 6 September 2021 7 Tuesday, 7 September 2021 8 Wednesday, 8 September 2021 9 Thursday, 9 September 2021 10 Friday, 10 September 2021 11 Saturday, 11 September 2021 12 Sunday, 12 September 2021
13 Monday, 13 September 2021 14 Tuesday, 14 September 2021 15 Wednesday, 15 September 2021 16 Thursday, 16 September 2021 17 Friday, 17 September 2021 18 Saturday, 18 September 2021 19 Sunday, 19 September 2021
20 Monday, 20 September 2021 21 Tuesday, 21 September 2021 22 Wednesday, 22 September 2021 23 Thursday, 23 September 2021 24 Friday, 24 September 2021 25 Saturday, 25 September 2021 26 Sunday, 26 September 2021
27 Monday, 27 September 2021 28 Tuesday, 28 September 2021 29 Wednesday, 29 September 2021 30 Thursday, 30 September 2021 1 2 3

Kalender

torsdag 23 september 19:00
Böneberget (Betel)
fredag 24 september
Mariadagar Klicka för mer info (Betel)
söndag 26 september 11:00
Gudstjänst med Susanne Renkel (Betel)
torsdag 30 september 19:00
Böneberget (Betel)
lördag 23 oktober
Mariadagar (OBS en dag) Klicka för mer info (Betel)
fredag 19 november
Mariadagar Klicka för mer info (Betel)

Kontakt

E-post
Den här e-postadressen skyddas mot spambots. Du måste tillåta JavaScript för att se den.

Telefon
0278-13010 (Trosgnistan)

Expeditionen

Kyrkans expedition finns på Trosgnistans Missionscenter där du kan träffa Curt, David eller Tord. Trosgnistans center ligger på Gärdet i Bollnäs. (Edelsbergsvägen 5) [Karta]

Hitta till kyrkan

Betel
Runemovägen 130
822 92 Alfta
[Karta]

Adress

Betel
c/o Trosgnistans Mission
Box 1112
821 12 Bollnäs

Gåvor

Swish
123 157 9150

BankGiro
5580 - 7234