Kalender

Kalender

Oktober,
2021
Oktober 2021
Mån Tis Ons Tor Fre Lör Sön
27 28 29 30 1 Friday, 1 October 2021 2 Saturday, 2 October 2021 3 Sunday, 3 October 2021
4 Monday, 4 October 2021 5 Tuesday, 5 October 2021 6 Wednesday, 6 October 2021 7 Thursday, 7 October 2021 8 Friday, 8 October 2021 9 Saturday, 9 October 2021 10 Sunday, 10 October 2021
11 Monday, 11 October 2021 12 Tuesday, 12 October 2021 13 Wednesday, 13 October 2021 14 Thursday, 14 October 2021 15 Friday, 15 October 2021 16 Saturday, 16 October 2021 17 Sunday, 17 October 2021
18 Monday, 18 October 2021 19 Tuesday, 19 October 2021 20 Wednesday, 20 October 2021 21 Thursday, 21 October 2021 22 Friday, 22 October 2021 23 Saturday, 23 October 2021 24 Sunday, 24 October 2021
25 Monday, 25 October 2021 26 Tuesday, 26 October 2021 27 Wednesday, 27 October 2021 28 Thursday, 28 October 2021 29 Friday, 29 October 2021 30 Saturday, 30 October 2021 31 Sunday, 31 October 2021

Kalender

torsdag 9 december 19:00
Böneberget (Betel)
söndag 12 december 11:00
Gudstjänst med Curt Johansson. (Betel)
torsdag 16 december 19:00
Böneberget (Betel)
söndag 19 december 11:00
Gudstjänst med Tord Renkel. (Betel)
söndag 26 december 11:00
Gudstjänst (Betel)

Kontakt

E-post
Den här e-postadressen skyddas mot spambots. Du måste tillåta JavaScript för att se den.

Telefon
0278-13010 (Trosgnistan)

Expeditionen

Kyrkans expedition finns på Trosgnistans Missionscenter där du kan träffa Curt, David eller Tord. Trosgnistans center ligger på Gärdet i Bollnäs. (Edelsbergsvägen 5) [Karta]

Hitta till kyrkan

Betel
Runemovägen 130
822 92 Alfta
[Karta]

Adress

Betel
c/o Trosgnistans Mission
Box 1112
821 12 Bollnäs

Gåvor

Swish
123 157 9150

BankGiro
5580 - 7234